První návštěva u kosmetičky

10.11.2023

Po objednání přišel den D! Těšíte se na svůj čas věnovaný jen Vám, péči o Vás a odpočívání 

 • Po příchodu do salonu Vás čeká příjemné přivítání a výběr "něčeho k pití" (voda, čaj, káva).
 • Společně zkonzultujeme Vaši představu o ošetření, co Vás trápí a co od návštěvy očekáváte. V rámci první procedury Vás požádáme o vyplnění krátkého dotazníku, který nám pomáhá určit tu nejvhodnější péči přímo pro Vás. Dle Vaší zdravotní situace a aktuální problémů a potřeb posoudíme vhodnost přístrojových doporučení a společně zvolíme vhodnou proceduru, která přinese ten nejlepší výsledek.
 • Poté si již můžete odložit (kosmetika se obvykle provádí v podprsence nebo tílku - ošetřujeme i krk a dekolt).

Přečtěte si také: 

 • Teď už zbývá jen uložení se na lehátko. Nechejte se zakrýt dekou (věřte mi, že za chvíli bude příjemně klimbat a deka se bude hodit) a udělejte si pohodlí.

 • Během ošetření Vám budou popsány jednotlivé kroky a co Vás čeká. Zároveň Vám bude krátce představena používaná kosmetika a doporučíme Vám vhodné přípravky a péči o Vaši plet. 

 • Vyhodnocení stavu Vaší pleti probíhá okem a pohmatem po úvodním odlíčení. 
 • NOVĚ nabízíme klientkám a klientům možnost využití proceduru hloubkové diagnostiky pleti, o které se dočtete níže v tomto článku.
 • Při proceduře doporučujeme mít zavřené oči, můžete si povídat s kosmetičkou, případně jen mlčet a relaxovat. Záleží na Vás 


Co říct závěrem? Není se čeho bát, naopak. Návštěvu salonu si užijete a věřím, že budete spokojeni.

 • Pokud budete s procedurou spokojeni, před odchodem zároveň doporučujeme objednat si další termín za cca 4-5 týdnů, odpadne Vám tedy starost s objednáním příští návštěvy.

 • Nakonec Vám ještě vystavíme klientskou kartu pro pravidelné zákazníky a seznámíme Vás s benefity a odměnami za pravidelné návštěvy. Procedury můžete hradit jak hotově, tak kartou na našem terminálu.
 • Mezitím co se budete těšit na další návštěvu, doporučujeme řídit se doporučeními pro domácí péči o pleť, což podpoří i efekt absolvované procedury.

HLOUBKOVÁ ANALÝZA PLETI - novinka v našich procedurách

NOVĚ nabízíme klientkám a klientům využití procedury hloubkové diagnostiky pleti, při kterém se pleť analyzuje za použití speciální přístroje s modročerným fluorescentním světlem a zvětšovacích čoček. Unikátnost tohoto přístroje spočívá v tom, že svůj stav pleti může klientka vidět sama při diagnostice, kdy uvidí její problémy a potřeby. Analýza obličeje ukazuje aktuální stav pleti klientky nejen na povrchu, ale i v hlubších vrstvách, které nejsou viditelné pouhým okem.

Diagnostika zahrnuje analýzu pleti, včetně zjištění hydratace v pleti. Toto ošetření může objevit skryté problémy a výsledek nám umožňuje sestavit speciální program pro pravidelnou péči o pleť.
Mezi další problémy, které analýza odhalí patří: pigmentace, poškození slunečním zářením, dehydrovaná pleť, ucpané póry, zóny mastné pleti, odumřelé kožní buňky, problémy v očním okolí, vrásky.


Hloubkovou analýzu pleti nabízíme jako samostatnou proceduru, na kterou je třeba se objednat.
Celý balíček obsahuje 3 sezení a zároveň i doživotní poradenství v péči o pleť.

1. schůzka - detailní analýza pleti speciální přístrojem, včetně doporučení správné péče a vhodných produktů, základní ukázka kosmetických produktů 3 základních kroků péče o pleť - čištění, tonizaci a hydrataci pleti.
2. schůzka - po cca 6 týdnech - kontrola rozdílů po pravidelném použití doporučených a zakoupených produktů, ukázka a možnost vyzkoušení dalších produktů - séra, masky
3. schůzka - po cca 6 týdnech - poslední kontrola a vyhodnocení, ukázka a možnost vyzkoušení dalších produktů - dekorativní kosmetika, ukázka líčení

Cena analýzy pleti za 3x sezení cca 60 min - 1190,- Kč
+ finance na nákup doporučených produktů dle Vašeho výběru

Na základě prvního sezení Vám budou na míru doporučeny vhodné produkty a péče
pro možnost následné opakované kontroly při dalších sezeních.

Bližší info na webu ♥ 

Na tuto proceduru nově vystavujeme  dárkový poukaz, který můžete využít k obdarování Vašeho blízkého.
Náš tip: "Při pořizování dárkového poukazu na analýzu pleti, zároveň doporučujeme pořídit obdarovanému
 i poukaz na nákup kosmetických produktů."

Artistry nabízí všem klientům 100% záruku spokojenosti, takže pokud by se stalo, že by vám některý výrobek nevyhovoval, nemusíte mít obavy, do 180 dnů ho můžete vrátit a dostanete zpět peníze.