O STUDIU

Vítám vás na webu Studia Sagenite ♡
Jmenuji se Petra Malafová a jsem profesionální masérka a kosmetička. 

Pocházím z Plzně, kde jsem vystudovala vysokou školu ekonomickou, ale nakonec jsem se rozhodla věnovat službám a péči o tělo a kráse. Po praxi v kosmetických a masérských salonech jsem si v roce 2022 konečně splnila svůj sen a otevřela své vlastní studio.

Práce s lidmi mne velice baví, ráda vidím výsledky své práce, proto je pro mne výzvou i potěšením pečovat o své zákazníky s maximálním nasazením a precizností, tak aby si svůj čas odpočinku a krásy užili a ze studia odcházeli vždy maximálně spokojení. Těší mě budovat si dlouhodobé a přátelské vztahy, které přinášejí radost oběma stranám, má práce je velmi individuální a pravidelná péče je pro perfektní výsledky nezbytná.

Ve studiu se zaměřuji jak na kosmetické ošetření pleti, tak kosmetickou masáž, přístrojové ošetření a zároveň nabízím i bohatý výběr masážní procedur.

K dokonale odvedené práci jsou třeba především šikovné ruce a kvalitní produkty. Pro masáže a péči o tělo využívám profesionální masážní oleje a produkty značky Tomfit, kosmetická ošetření poskytuji s vysoce kvalitní přírodní veganskou kosmetickou značkou Artistry.


Filozofie značky

Při výběru názvu studia jsem se inspirovala svou vášní a koníčkem, tj. minerály a drahými kameny. Sagenite (čti "sagenit") je drahý kámen podobný křišťálu, má průhlednou barvu a uvnitř krystalů najdeme jemné dlouhé krystaly zlaté a černé barvy. Proto se mu někdy přezdívá Venušiny nebo Andělské vlasy.

Kombinace zlaté a černé barvy se zároveň promítla i do designu samotného studia, které je ve zlatých a černých odstínech zařízeno a doplněno nádechem přírody, tj. zelenou barvou.

Ve feng-shui rovině a přírodním léčitelství je minerál sagenit považován za nositele pozitivní energie, který pomáhá při nemocech, vyčerpání a pomáhá v těle potlačit vše negativní. Zároveň prý zpomaluje proces stárnutí, pomáhá imunitnímu systému, regeneraci těla a dodává životní síly a vzpruhu. 
Pro název a poslání kosmetického a masážního studia je tedy tento význam velice příhodný.

Samotný název "sagenite" je odvozený z latinského slova "sagena", což znamená "síť", čemuž odpovídá i vzhled krystalů tohoto minerálu. Zároveň mou vizí do budoucna je vytvoření sítě poboček kosmetických, masážních a wellness center po Praze i v celé České republice, které tento název "SAGENITE" ponesou a dostojí tak nejen svému významu, ale zároveň vytvoří i příjemná místa pro relaxaci a krásu s vysokými standardy kvality v mnoha koutech naší republiky.

Těším se na všechny společné chvíle a postupné plnění mého snu, kterého jste Vy součástí ❤ 


ZÍSKANÁ PROFESNÍ OSVĚDČENÍ A CERTIFIKÁTY