SAM - hloubková analýza pleti včetně poradenství

SAM - Skin Analizer Magnifier MACHINE
Hloubková analýza pleti včetně odborného poradenství v péči o pleť na míru

Nově nabízíme klientkám a klientům možnost využití procedury hloubkové diagnostiky pleti, při kterém se pleť analyzuje za použití speciální přístroje s modročerným fluorescentním světlem a zvětšovacích čoček. Unikátnost tohoto přístroje spočívá v tom, že svůj stav pleti může klientka vidět sama při diagnostice, kdy uvidí její problémy a potřeby. Analýza obličeje ukazuje aktuální stav pleti klientky nejen na povrchu, ale i v hlubších vrstvách, které nejsou viditelné pouhým okem.

V dnešní době je na trhu možné pořídit nepřeberné množství kosmetických produktů různých typů a značek, jen některé jsou však vhodné pro Váš typ pleti. 

Pokud si s výběrem toho správného produktu nevíte rady nebo již nějaké produkty používáte a často měníte, protože nejste s výsledky spokojená, je tato procedura pro Vás ideální.


Každý jsme jiný a stejně tak i naše pleť, proto Vám nabízíme individuální přístup, péči a poradenství přímo na míru.

Diagnostika zahrnuje analýzu pleti, včetně zjištění hydratace v pleti. Toto ošetření může objevit skryté problémy a výsledek nám umožňuje sestavit speciální program pro pravidelnou péči o pleť.

Mezi další problémy, které analýza odhalí patří: pigmentace, poškození slunečním zářením, dehydrovaná pleť, ucpané póry, zóny mastné pleti, odumřelé kožní buňky, problémy v očním okolí, vrásky.


Celý balíček obsahuje 3 sezení a zároveň i doživotní poradenství v péči o pleť.

1. schůzka - detailní analýza pleti speciální přístrojem, včetně doporučení správné péče a vhodných produktů, základní ukázka kosmetických produktů 3 základních kroků péče o pleť - čištění, tonizaci a hydrataci pleti.

2. schůzka - po cca 6 týdnech - kontrola rozdílů po pravidelném použití doporučených a zakoupených produktů, ukázka a možnost vyzkoušení dalších produktů - séra, masky

3. schůzka - po cca 6 týdnech - poslední kontrola a vyhodnocení, ukázka a možnost vyzkoušení dalších produktů - dekorativní kosmetika, ukázka líčení


Cena analýzy pleti za 3x sezení po cca 60 min - 1190,- Kč

Na základě prvního sezení Vám budou na míru doporučeny vhodné produkty a péče pro možnost následné opakované kontroly při dalších sezeních.


Na tuto proceduru nově vystavujeme  dárkový poukaz, který můžete využít k obdarování Vašeho blízkého.

Náš tip: "Při pořizování dárkového poukazu na analýzu pleti, zároveň doporučujeme pořídit obdarovanému i poukaz na nákup kosmetických produktů."

Artistry nabízí všem klientům 100% záruku spokojenosti, takže pokud by se stalo, že by vám některý výrobek nevyhovoval, nemusíte mít obavy, do 180 dnů ho můžete vrátit a dostanete zpět peníze.


Ukázka stavu pleti klientky, jejíž hlavním problémem byla především dehydratace pleti (bílá místa na foto 1) a její postupné zlepšení díky doporučených produktům a správné péči.
Foto 2 po 7 týdnech, foto 3 po cca 3 měsicích.

Délka ošetření: 3 x 60 min + "doživotní" poradenství v péči o pleť
Cena balíčku procedur: 1190,- Kč