O kosmetické značce ARTISTRY

15.02.2024

V našem studiu pracujeme s kosmetickou značkou Artistry, která patří celosvětově mezi TOP5 špičkových a nejprodávanějších značek v oblasti krásy.

Jedná se o luxusní veganskou přírodní kosmetiku s lékařským základem.

Příběh značky Artistry začal v 50. letech 20. století, kdy se manželé a podnikatelé Rehnborgovi inspirovaní přírodou a inovací, rozhodli spojit vědu, výživu a umění a začít vyvíjet převratná řešení v oblasti péče o pleť.

Právě Carl Rehnborg se zasadil rovněž o vznik značky NUTRILITE, když ve 30. letech 20. století začal s vývojem prvních vitaminových doplňků stravy. Značka Nutrilite je v současné době nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě.

Stejně tak i značka Artistry patří dnes mezi jedny z nejpoužívanějších kosmetických značek. O kvalitě výrobků ARTISTRY svědčí i rozsáhlé vědecké zázemí, které za ní stojí. Se značkou se aktuálně pojí více než 200 patentů. Množství ingrediencí, používaných pro výrobu kosmetiky, pochází z organických farem značky výživových doplňků NUTRILITE. Zajímavostí je, že firma Artistry je také hrdým sponzorem Miss America.


FILOZOFIE ZNAČKY

Stejně jako naše tělo ke zdravému fungování potřebuje určité živiny, vitaminy a minerální látky, i naše pleť má své potřeby.

Zdravá krása začíná viditelně zdravou a na dotek příjemnou pletí. Jednoduše proto, že když má pleť všechno, co potřebuje, je daleko snadnější ji chránit a obnovovat.

Znalost procesů výroby každého produktu Artistry a původu využívaných ingrediencí umožňuje vědcům ve vývojových laboratořích dělat bezpečná a efektivní rozhodnutí. Fytonutrienty jsou v centru všech Artistry receptur a jsou základem fungujících a efektivních kosmetických produktů.

K dispozici jsou produkty pro všechny typy pleti splňující potřeby úplně každého. K zajištění naprosté transparentnosti i s ohledem na to, že každá pleť je jedinečná, pracuje značka při vývoji svých produktů s databází více než 32 000 rozdílných obličejových typů z celého světa, aby mohla nabídnout unikátní personalizovaná řešení pro každého jednotlivce.  


Fakta o produktech:

  • vhodná pro vegany
  • dermatologicky testována
  • inspirována přírodou
  • u všech přísad je dohledatelný původ už od samotného semínky
  • obsah inovativních a zaručeně bezpečných složek
  • netestována na zvířatech
  • neucpává pleť
  • neobsahuje složky živočišného původu
  • neobsahuje parabeny, cyklické silikony, minerální oleje ani SLS/SLES (laurethsulfát sodný)

Na začátku všech procedur během analýzy pleti zjistíme, jaká řada produktů, případně její kombinace bude pro Vaši pleť nejvhodnější. Kosmetika ARTISTRY nabízí tři základní řady - HYDRATAČNÍ, OBNOVUJÍCÍ A ZPEVŇUJÍCÍ.
Problémy klientů s problematickou, aknózní a mastnou pletí řeší nová speciální řada ARTISTRY STUDIO.
Účinky základních řad zesilují i personalizovaná séra a masky, které jsou během procedur aplikovány.

Všechny produkty je možné si zakoupit i pro domácí použití přímo u nás na studiu.