Hledáte dárek pro své nejbližší co potěší? Darujte krásu, zdraví a odpočinek ❤️

18.11.2023

Milá zákaznice, milý zákazníku,

čas Vánoc se pomalu blíží a protože vím, že vymýšlení dárků pro své nejbližší není občas lehké, ráda bych Vám s tím trošku pomohla.
Není totiž nic lepšího než darovat zdraví, krásu nebo odpočinek 💝

Proto jsem pro vás připravila dárkové balíčky plné kvalitní kosmetiky a vitamínových doplňků a stejně tak lze využít i dárkové poukazy, které můžete nyní zakoupit se slevou 10%.

Dárkové poukazy můžete darovat na všechny kosmetické procedury, masáže a nově i na hloubkovou analýzu pleti a nákup kosmetiky a doplňků pro domácí péči.

Abych Vám výběr produktů ulehčila, je možné vybírat z již ukázkových vzorových krabiček nebo si lze produkty vybrat jednotlivě a lze nakombinovat do balíčku jak kosmetické produkty, tak výživové doplňky. Produkty si můžete nechat zabalit do dárkové krabičky, celofánu a pokud si dárečky rádi balíte sami, lze nechat bez dárkového balení.

A co když vyberu špatně?
Není čeho se bát, na všechny produkty je zároveň 100% záruka spokojenosti a možnost jejich vrácení nebo výměny, takže se nemusíte bát, že při obdarování svých blízkých sáhnete vedle.

Pokud máte zájem o zaslání kompletního katalogu dárkových balíčků, vyplňte prosím formulář níže a obratem Vám ho zašleme na email.

Balíčky i poukazy si pak následně můžete objednat online přes formuláře, email nebo telefonicky, případně Vám s výběrem moc ráda poradím i osobně na studiu, kde je možné si produkty i prohlédnout, případně vyzkoušet a očichat. 

🎄 Dělat druhým radost, je přesně to, o čem Vánoce mají být ❤️

Budu se na Vás těšit, 
Petra ze Studia Sagenite

Ukázka vzorových balíčků a produktů 🎁

Mám zájem o katalog dárkových balíčků nebo osobní výběr na studiu