Balíčky s výživovými doplňky

... DARUJTE ZDRAVÍ...

Připravili jsme pro vás dárkové balíčky plné kvalitních výživových doplňků a vitamínů od značky NUTRILITE.
Produkty jsme poskládali do tématických kategorií, které jsou zaměřené buď na řešení určitých problémů nebo pro specifickou kategorii lidí.
Vybírat můžete z doplňků pro kvalitní a zdravé vlasy, pleť a nehty; aktivní jedinci a vyznavači zdravého životního stylu jistě ocení chutné produkty a doplňky plné energie a vitamínů; a pro všechny, kteří potřebují zlepšit efektivitu při učení, práci i sportu jsme připravili produkty zaměřené na soustředění a proti únavě.

U každé kategorie si můžete vybrat jak z předpřipravených ukázkových balíčků, tak Vám dárkovou krabičku rádi připravíme z Vámi vybraných produktů. Zároveň je možné si sestavit dárkový balíček i z produktů napříč všemi kategoriemi.

Produkty je možné zabalit do dárkových krabiček, celofánového sáčku nebo jen dárkové tašky. Do krabiček lze doplnit i malé drobné produkty dle Vašeho výběru - například 100% ručně vyráběná mýdla, sůl do koupele, ozdobičky, masky na rty atd. Součástí každého balíčku je brožurka s popisem produktu/ů a návod na jejich správné používání.

Pokud si s výběrem nevíte rady, rádi Vám poradíme buď online (mobil, email) nebo osobně na našem studiu, kde je možné si produkty i prohlédnout, vyzkoušet, očichat 

DÁRKOVÉ BALÍČKY SI MŮŽETE OBJEDNAT PŘES OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ U JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ,
NA MOBILU +420 603 955 024, EMAILU info@studiosagenite.com NEBO OSOBNĚ V NAŠEM STUDIU.

Součástí zdravého životního stylu by měl být pravidelný pohyb, dostatečný a kvalitní spánek, pozitivní mysl bez stresu, vyhýbání se alkoholu, cigaretám a dalším návykovým látkám a také pestrá strava.

Bohužel potraviny, které jíme, nejsou vždy nabité všemi potřebnými živinami, jaké naše tělo potřebuje pro efektivní fungování. Doplňky stravy jsou proto v dnešní době nezbytností – dodávají tělu látky, které mu chybí také z důvodu znečištění půdy, úbytku přírodních minerálů nebo přidávání chemikálií do potravin, které mohou způsobit i různé civilizační onemocnění.

Firma Nutrilite byla založena jako malá rodinná firma v Kalifornii v roce 1934. U jejího zrodu stál Dr. Carl F. Rehnborg, který vypozoroval, že strava rostlinného původu může lidem pomoci žít zdravěji.

Dnes je Nutrilite značka č. 1 v prodeji vitaminů, výživových doplňků a doplňků stravy na světě.
A jedinou celosvětovou značkou vitamínů a doplňků stravy, která pěstuje, sklízí a zpracovává rostliny na vlastních certifikovaných ekologických farmách. Všechny farmy Nutrilite mají ekologickou certifikaci podle amerických zákonů.

Nabízí kompletní řadu výrobků pro správnou výživu a optimální kondici včetně základních vitaminů a minerálních látek, bylinných doplňků stravy a výživy pro aktivní životní styl.

Ingredience a rostliny použité ve všech produktech jsou hýčkány udržitelnými zemědělskými postupy, bez použití pesticidů a škodlivých chemikálií. 

ZDRAVÁ PLEŤ, VLASY A NEHTY

Podpořte svou krásu zevnitř kvalitní doplňky a vitamíny od značky Nutrilite pro správný stav pokožky, nehtů i vlasů.

S obsahem biotinu, selenu, kolagenu a vitamínů A, B, C i E a bez umělých barviv, konzervačních látek, lepku i laktózy jsou tyto produkty tím nejlepším co můžete dopřát. 

ENERGIE DO KAPSY

Kvalitní a chutné výrobky pro nadšence aktivního stylu.

Mezi produkty najdete proteinové tyčinky s vysokým obsahem vitamínů, vlákniny a dalších látek, zdravé energetické nápoje s vitamíny a rozpustné sáčky s magnéziem a dalšími vitamíny pro správné fungování celého těla.

PRO PILNÉ STUDENTY A WORKOHOLIKY

Chutné doplňky stravy plné vitamínů s rychlým efektem, které přispívají k udržení paměti a bdělosti, dodávají soustředění a zachovávají kognitivní funkce. Díky tomu jsou vhodné pro každého, avšak nejvíce je ocenění studenti a každý, kdo má problémy či potřebu se soustředěním, únavou a vyčerpáním.